Terapeuci

Logopeda
Logopeda

mgr Katarzyna Mączka
Ukończyłam Logopedię Kliniczną oraz Neurologopedię z Wczesną Interwencja na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ten czas spędziłam na licznych praktykach i wolontariatach, na których poznawałam tajniki zawodu logopedy. W swojej pracy kieruję się założeniami Metody Krakowskiej, bo wiem z doświadczenia, że są one skuteczne. Kocham być logopedą, bo zawód ten pozwala mi zmieniać świat dzieci na lepszy i łatwiejszy. Mogę spełniać się dzięki niemu na wielu płaszczyznach, gdyż oprócz wykształcenia logopedycznego jestem również certyfikowanym terapeutą ręki, terapeutą Integracji Sensorycznej oraz terapeutą Terapii Bilateralnej. Wiedza zdobyta na kursach pomaga mi w prowadzeniu terapii z dziećmi. Specjalizuje się w pracy z małymi dziećmi oraz dziećmi w wieku przedszkolnym z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy oraz innymi zaburzeniami mowy i komunikacji.
W swojej pracy z dzieckiem praktykuje zasadę: nauka poprzez zabawę, gdyż zabawa to główna forma działalności dziecka w wieku przedszkolnym.

Psycholog
Psycholog

mgr Bartłomiej Trzepizur

Psycholog, socjolog, terapeuta dzieci i młodzieży i terapeuta ręki.Specjalizuje się w pracy z pacjentami indywidualnymi, terapii grupowej oraz szkoleniach. Współpracownik naukowy Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, swoje doświadczenie zdobywał między innymi współpracując z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, Dziennym Ośrodkiem Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” we Wrocławiu oraz Szpitalem im. Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, a także prowadząc szkolenia dla firm, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych i podczas swojej pracy akademickiej.

Pedagog
Pedagog

mgr Agnieszka Kulferst