Nasze Przedszkole

Wychowanie dziecka na mądrego i szczęśliwego człowieka to najpiękniejszy dar jaki możemy – my dorośli – mu dać. Jest to prawdziwe wyzwanie, które wymaga od nas empatii, odwagi, odpowiedzialności oraz cierpliwości w odkrywaniu potencjału drzemiącego w każdym z maluchów. W naszym przedszkolu wiemy, jak zadbać o prawidłowy i wszechstronny rozwój dziecka, w jakie umiejętności go wyposażyć, aby ułatwić mu start w szkole, a finalnie pomóc odnieść sukces w dorosłym życiu.

To właśnie misja naszego przedszkola.

Przedszkole

Nasze Przedszkole czynne jest w godzinach 6:30 – 17:00 jednak to nie są ostateczne godziny. Jesteśmy otwarci dla Państwa, dlatego też jeżeli jest inicjatywa aby Przedszkole było czynne w innych godzinach lub dniach wolnych od pracy proszę o tym wspomnieć w formularzu zgłoszeniowym.

Budynek

Nasze przedszkole mieści się na parterze w świeżo wyremontowanym budynku w cichej okolicy Lipa Piotrowska. Jest doskonale usytuowane dla pociech zamieszkujących północną część Wrocławia.

Nasze sale

Są duże, jasne, kolorowe, z przytulnym wyposażeniem, artystycznym smakiem oraz zgodnie z obowiązującymi najnowszymi przepisami.

Ogród

W naszym przedszkolu znajduje się bezpieczny ogród wyposażony w prywatną piaskownice, sprzęty i urządzenia do zabaw, które posiadają niezbędne atesty. Można w nim swobodnie spędzać czas na trawie prowadząc rozmowy, gry i zabawy z dziećmi. Na obecnym etapie Nasz ogród jest w trakcie adaptacji. Prosimy o cierpliwość.